21 вересня експерти високого рівня на зустрічі в Києві обговорять поточний стан справ та можливі шляхи вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб в Україні.

Представники Ради Європи в Україні та керівники профільних міністерств країни зустрічаються за круглим столом дляекспертного обговорення ситуації в справі соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, кількість яких в Україні складає на сьогодні майже 1,5 мільйони осіб.

Круглий стіл проводиться за ініціативою Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву за підтримки Проекту Ради Європи «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні».

Серед головних завдань круглого столу розгляд європейського досвіду та стандартів Ради Європи стосовно житлових прав внутрішньо переміщених осіб, пошуки можливостей розробки та фінансування державних програм, спрямованих на прискорене вирішення житлових питань переселенців.

В числі заявлених учасників круглого столу:

  • Представництво ООН в Україні
  • Офіс Ради Європи в Україні
  • Місія USAID в Україні
  • дипломатичні установи ряду країн в Україні
  • представникПрезидента України у Верховній Раді
  • народних депутатів України
  • Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України
  • Представник Уповноваженого Верховної Ради України з питань дотримання прав внутрішньо переміщених осіб та громадськості

Місце проведення: конференц-залаготелю Fairmont Grand Hotel Kyiv (м.Київ, вул.Набережено-Хрещатицька, 1).

09.00-10.00 – Реєстрація учасників. Вітальна кава. Прес-брифінг.

Робочі мови англійська та українська. Синхронний переклад надається.

Для ЗМІ: попередня реєстрація по тел.: (044)275-56-68, (063)430-57-85, (050)513-52-83 або на ел.пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прес-служба МФО Парламентська платформа майбутнього Донбасу

ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ