21 червня на базі Міжфракційного депутатського об'єднання "Платформа Майбутнього Донбасу" відбулася конференція на тему: "Пропаганда, контрпропаганда та інформаційна політика України у контексті деокупації ОРДЛО".

Ініціаторами конференції виступили активісти ГО "Інститут соціально-політичних досліджень". В рамках заходу було обговорено особливості інформаційної політики України, її недоліки та переваги. Зокрема, піднято питання щодо відпрацювання алгоритму та створення протоколу дій у боротьбі з інформаційною пропагандою Російської Федерації.

Враховуючи гібридизацію сучасних методів ведення боротьби та перенесення воєнних дій з реальної площини в інформаційну, питання легітимності та дієвості інформаційної політики набуває дуже гострого значення. З огляду на актуальність піднятого питання головою ГО "Інститут соціально-політичних досліджень" Ярославом Божком, проведено лекцію щодо сучасного стану інформаційної політики та критеріїв її розвитку, адже відсутність уваги до проблемного питання призведе до виникнення все нових ризиків національній безпеці України.

За результатами конференції проведено обговорення із залученням присутніх щодо подальшого поліпшення ситуації в інформаційному просторі, розглянуто різні підходи до ведення інформаційної боротьби, враховуючи український та зарубіжний досвід.

Наразі розпочато активну співпрацю.

Прес-служба МФО Парламентська платформа майбутнього Донбасу

ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ