Міжфракційне депутатське об'єднання "Платформа Майбутнього Донбасу" підтримало проект Олександра Брагіна - автора ідеї та режисера стрічки "На прицілі у щастя" - та є офіційним організатором громадських показів картини.

Ідея створення фільму про рідне місто давно не полишала Олександра. Спершу стрічка мала стати більш романтичною та розповідати про юність головного героя, яка тісно перепліталась зі зростанням та розвитком міста.

Але 2014 рік вніс свої корективи. І хоча, вже чимало було сказано про агресію на Сході, фільм "На прицілі у щастя" - це новий погляд на сьогоднішню ситуацію. В основі кінострічки - історії п'яти луганчан, які знайшли себе у нових містах, професіях, сенсах. "Я зміг показати людей, котрі, опинившись у складній життєвій ситуації, знайшли в собі сили почати життя заново" - говорить про свій фільм сам Брагін.

Документальний жанр не є притаманним роботі Олександа, але його вибір диктувався в першу чергу щирістю. Саме документальне кіно надає можливість максимально відверто показувати та розказувати свою історію. Зазвичай, піднімаючи питання переселенців, прийнято робити акценти на трагічності. За задумом Олександра все навпаки: "Мені хотілось підібрати героїв таким чином, щоб у глядача наприкінці залишалось більше світла в душі. Хотілось дати надію, поставити три крапки з позитивною перспективною...".

Рік інтенсивної роботи, майже відсутній бюджет та невелика команда, яку радше назвати групою друзів – ось завдяки чому створено фільм про трагедію життя, яка поступово перетворилась у щось нове та позитивне.Фільм створювався як реалізація власних прагнень, але якщо вкладенні зусилля зможуть допомогти комусь віднайти в собі сили для боротьби, або спонукатимуть небайдужих з усього світу шукати інформацію про Україну, Луганськ та біду, що спіткала нашу країну – то це принесе ще більше радості автору.

Зараз фільм "подорожує" країною. Стрічку вже подивились у Дніпрі, Сєвєродонецьку та Старобільську. Найближчим часом планується до показу у Краматорську, Рубіжному, Харкові, Львові та Івано-Франківську. Потім, коли фільм виконає свою соціальну функцію, його буде надано у загальний доступ у мережі Інтернет.

 

Прес-служба МФО Парламентська платформа майбутнього Донбасу

 

ДОЛУЧИТИСЯ ДО РОБОТИ