Дата: 31 жовтня 2016 р

Сергій Тарута: “Платформа майбутнього Донбасу стане комунікаційним хабом, який зможе об’єднати зусилля”
31 жовтня відбулася презентація Парламентської платформи майбутнього Донбасу. Ініціативу підтримали міжфракційне об'єднання «Всеукраїнський діалог», представники Ради Європи та ОБСЄ.


Робота парламентської платформи буде націлена на розвиток Донбасу. Більше того, об’єднання акумулює усі зусилля – як на державному, так і на громадському рівнях – задля вирішення проблем регіону.
До діалогу будуть запрошені громадські та міжнародні організації, народні депутати України та усі небайдужі. Адже існує велика проблема – відсутність консолідації зусиль задля майбутнього Донбасу.
Ініціатор проекту Сергій Тарута запевнив, що сьогодні разом з колегами із «Всеукраїнського діалогу» цю прогалину «ми нарешті усунули». Платформа майбутнього Донбасу стане тим комунікаційним хабом, який зможе об'єднати зусилля всіх, хто зацікавлений в якнайшвидшому відновленні регіону. Сила ідеї саме в тому і поляшає, що спільними зусиллями (влади, суспільства, міжнародних партнерів) досягти результату набагато реальніше, ніж поодинці.

JOIN THE WORK